Фестиваль ULTRASH


Уже вп’яте наші друзі з RASH Берлін-Брандебург і ультрас Бабельсбергу з Filmstadtinferno 99, фірм Scortesi та Stara Garda запрошують на DIY фестиваль Ultrash. Як і раніше він відбудеться в Подсдамі і буде тривати 2 дні: 20 і 21 травня. На фестивалі будуть виступати The Offenders (Ska/Italien/Berlin), United Struggle (AFA-Oi!/Düsseldorf), Redska (Ska/Italien), Bier Iki Ütsch (Punk/Potsdam), Your World Dies (Hardcore/Berlin), The Last Minute (Ska/Ungarn), Produzenten der Froide (AFA-Oi!/Stuttgart), The Bayonets (AFA-Stretpunk/Serbien), Lea-Won (Hip Hop/München) і Asi & Jaycop (Hip Hop/Potsdam).
Також на фестивалі буде можливість не лише відпочити, послухавши хорошу музику та поспілкувавшись з друзями і однодумцями. Адже заплановано багато цікавих подій на ультра та антифашистську тематику, дискусії, кінопокази, презентації, малювання графіті. Як і кожний рік на фестивалі будуть стенди з інформаційними матеріалами, одягом, їжею, напоями тощо.
Сама назва фестивалю, це неологізм який вказує на взаємодію Ultra (Бабельсберг) і RASH(червоних і анархістських скінхедів Берлін/Брандебург). Вперше фестиваль пройшов в травні 2006 року. Його ініціатори поставили за мету розповісти про свою діяльність і те, що і ультрас, і скінхеди, це не лише праві виблядки чи тупі алкаші. «Наш молодіжний рух представляє творчий і прогресивний спосіб життя та субкультури, які поєднані з боротьбою проти расизму, фашизму, сексизму та іншими формами шовінізму. Ми хочемо показати молодіжні рухи і субкультури, які різними методами борються проти фашизму за вільне та емансиповане суспільство» – йдеться в запрошені, розміщено на офіційному ресурсі Ultrash.
Більше інформації можна отримати на :

www.myspace.com/ultrash07

www.myspace.com/scortesi03

www.red-skins.de

www.filmstadtinferno.de

facebook.com/ULTRASH.FESTIVAL

Опубліковано у вдома | Теґи: , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s